[Memoriga KD-ROM]

Intervjuo de Partoprenantoj


CHOE Ye-Ji (Unua) fly3548@dreamwiz.com [Vocho]
[Seula Aventuro kun Humiko]

JEON DongSu (Oscilo) oscilo@hitel.net, oscilo@hotmail.com [Vocho]
[Seula Aventuro kun Mugi]

BANG Myung-Hyun (Knabo) knabo@hanmail.net [Vocho]

MATSUBARA Hiroaki (Misick) misick@misick.org [Vocho]
[en faka kusido - RetKomunumo (1)]
[en faka kusido - RetKomunumo (2)]
[faka kusido: Islando]

KIM Yoo-Young (Amato) amato@unitel.co.kr [Vocho Vocho]
Prezidanto de chi tiu Komuna Seminario
[che RetKomunumo (1)]
[che RetKomunumo (2)]

Richard NEWSUM (Rikardo) [Vocho]
[che RetKomunumo (1)]
[che RetKomunumo (2)]
[Skota Danco]
[Ekskurso]

KIM Su-Jong (Kristalo) kristal5@unitel.co.kr [Vocho]
[Seula Aventuro (1)]
[Seula Aventuro (2)]

KIM Hiongun (Nomota) nomota@mobigen.com [Vocho]
[che RetKomunumo]

SHI Xueqin (Negxeta) shi_xueqin@21cn.com [Vocho]
[Seula Aventuro (1)]
[Seula Aventuro (2)]

SON Ki-Young (elcielo0@hitel.net) [Vocho]

ISHIKAWA Tatsuya the-ishikawa-ke@mx7.ttcn.ne.jp (tatsuya) [Vocho]
[che Elementa Kurso]
[Ekskurso]

SEKO Riutaro sekorin@hotmail.com (Riutaro) [Vocho]
[che RetKomunumo]

Nakamura Daishin daishin@r.dendai.ac.jp [Vocho]
[Japana LernoLibro]
[che RetKomunumo (1)]
[che RetKomunumo (2)]
[Ekskurso]

Kitada Yuko (Yuyu) waliasanpalaya@yahoo.com.tw [Vocho]
[Muzika Kafejo]
[che RetKomunumo (1)]
[che RetKomunumo (2)]

Suzuki Issei issei214@livedoor.com [Vocho]
[che RetKomunumo (1)]
[che RetKomunumo (2)]
[Ekskurso]

Waki Masahiro [Vocho]
[Seula Aventuro kun Kristalo (1)]
[Seula Aventuro kun Kristalo (1)]

NISITANI Humiko (Natura) nf-natura@syd.odn.ne.jp [Vocho]
[Seula Aventuro kun Unua]
[Elementa Kurso]
[Ekskurso]

ERI NAKANISHI mugimugi@mbox.kyoto-inet.or.jp
[Elementa Kurso]
[Ekskurso]

KIM Jong Kwang (Superviro) superkim@kowaco.or.kr [Vocho]

BAK Hong gui (Senshuo) sensxuo@hanmail.net [Vocho]
la chefa fotisto de KS

LEE Jung Kee (Shlosilo) esperant@unitel.co.kr [Vocho]

BANG Jong Hwan (Suno) suno78@lycos.co.kr
[Elementa Kurso]
Lee Gil-Song (Pando) [vocho]
LEE Soon Ju (Ronda)

KWON Hye Young (Vigla) vigla2@weppy.com [Vocho]

LI Hyon Suk porko59@unitel.co.kr [Vocho]
[Sporta Danco]

HO Han Gyol hangyol@hanmail.net
Filino de LI Hyon Suk

MA Yeong Tae (Leono) leono@esperanto-radio.net
http://www.esperanto-radio.net/

SON Changbom (Prospero) sonkk@unitel.co.kr [Vocho]
[Ekskurso]
[Resumo de Ekskurso (1)]
[Resumo de Ekskurso (2)]
KIM U-Son kimuson@unitel.co.kr
FUKUDA, Masanori nekokugi@hotmail.com KIM Young-Ok (Juvelo) [vocho]
CHONG Puramo puramo@chollian.net
Prezidanto de KAEM
LEE Nakkee espernak@unitel.co.kr
Vicprezidanto de KEA (Korea Esperanto-Asocio)
PARK Jong-Yong (Studema) ds3avg@hanmir.com CHO Dong Shin (Novulo) chods80@hanmail.net
LEE Chong-Yeong lee@esperanto.net
Eksa Prezidanto de UEA (Universala Kongreso de Esperanto)
Prezidanto de KEA (Korea Esperanto-Asocio)
CHO Sung Ho shcho@inha.ac.kr

ZHENG Jin (Metalo)

CHEN Ying (Vento)

ZHENG Quan (Prunfloro) tigrowr@mail.sy.ln.cn